top of page
Search
  • SuraskSave

Nauja moderni Kemon plaukų priežiūros linija - LIDING


Norime pasidalinti nauja modernia ir veiksminga KEMON plaukų priežiūros priemonių linija. LIDING. Tai Profesionalūs produktai ir akimirksniu matomi rezultatai. Pritaikyta nesunkiai, kelių paprastų žingsnių kasdienei plaukų priežiūrai.Kemon plauku prieziura Liding
LIDING - kasdienis grožio ritualas!

Liding Beauty oil
Liding Beauty aliejus

Taip pat norime išskirti LIDING BEAUTY oil dėl jo veiksmingų drėkinamųjų ir atstatomųjų savybių- tai tarsi grožio eliksyras kosmetikos gaminių linijose. Tai lyg grožio pliūpsnis plaukams pagamintas iš 4 vertingų aliejų – arbatmedžio, argano, sėmenų ir saldžiųjų migdolų. Formulė apjungia plaukus ir suformuoja plėvelę, kuri padeda suvaldyti plaukus, suteikia jiems šilko švelnumo, žvilgesio ir glotnumo. Neįtikėtinai vertingas plaukų priežiūros produktas.

LIDING ENERGY! Turbūt girdėjote, kad dėl gyvenimo būdo pokyčių, streso ir hormonų pusiausvyros sutrikimų, per pastaruosius keletą metų padaugėjo žmonių besiskundžiančių plaukų trapumu ir padidėjusiu plaukų slinkimu, o šios problemos pasireiškia vis jaunesniame amžiuje. Norint tokios būklės plaukams suteikti gyvybės ir energijos, Liding sukūrė Energy plaukų priežiūros priemonių liniją: trys paprasti žingsniai, kurie veikia sinergiškai, kad atgaivintų galvos odą ir sustiprintų plaukus.


Liding Energy plaukų priežiūros priemonės
Liding Energy plaukų priežiūros priemonės

  • Ženšenio ekstraktas pasižymi stimuliuojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis

  • Kofeinas iš naujo suaktyvina mikrocirkuliaciją ir stiprina plaukus nuo šaknų, kas skatina sveiką ir gyvybiškai svarbų plaukų augimą.

  • Veiksmingai valo plaukus, šalina nešvarumus ir tuo pačiu užtikrina švelnų pojūtį.

  • Skatina sveiką, intensyvų plaukų augimą.Produktus rekomenduoja Grožio salono "Surask save" meistrai, bei kviečia juos įsigyti už patrauklią kainą Kauno g 9A, Klaipėdoje.

355 views0 comments
bottom of page